طراحی وب اپلیکیشن
Web Application PWA

مشاوره و سفارش(24ساعته)

طراحی وب اپلیکیشن موبایل

ارائه تجربه منحصر به فرد به کاربران، همراهی مشتریان در ارائه خدمات در تمامی ساعات شبانه روز و طراحی رابط کاربری مختص کسب و کار، همگی از عوامل موفقیت و تداوم کسب و کارهایی است که قسمتی یا تمامی فعالیت های خود را در حوزه دیجیتال پیگیری می کنند. با گسترش تکنولوژی و ظهور ابزارهای ارتباط جمعی همچون تبلت، موبایل و لپ تاپ که با سیستم عامل های پیشرفته و معروفی که سراغ داریم در دسترس کاربران در سراسر جهان هستند، روش های برقراری ارتباط صاحبان کسب و کارها با مشتریان نیز متنوع و دگرگون شده است.

مراحل طراحی وب اپلیکیشن PWA

قبل از شروع کار انتظارات و ایده آل های خود یا کارفرما را از نسخه نهایی وب اپلیکیشن در نظر آورید. خدمات شما در وب اپلیکشن در قسمت های مختلف یک لیست قرار خواهد گرفت که به شکل های مختلف می توانید آن را طراحی کنید. پس در ایده پردازی لیست خود بر سادگی و کاربردی بودن تمرکز داشته باشید. در همین مرحله به سرنخ هایی در مورد بک اند (Back-End) و UI وب اپلیکیشن می رسید که باید خلاقانه، کاربردی و جذاب باشد.

طراحی حرفه ای وب اپلیکیشن به نظر فرمول ساده ای دارد. یک لیست را در نظر آورید که هر کدام از آیتم های آن با رنگ های متفاوت از هم مشخص شده اند. هر یک از آیتم های موجود در این لیست به ترتیب اهمیت و اهداف کسب و کار یا خدمات مورد نظر چیده می شوند و می توان به امکانات مختلفی که برای این آیتم ها می توان راه اندازی کرد، طرح و نقشه ای تدارک دید؛ به عنوان مثال: تعویض رنگ آیتم ها، جابه جا کردن آیتم ها، تعویض اولویت ها و … و هر ویژگی دیگری که به کاربری وب اپلیکیشن سهولت بیشتری می بخشد.  نکنه نهایی در مورد ایده پردازی اینکه همواره تصویر نهایی و تمام شده پروژه را طبق انتظارات و ایده آل های خود، در نظر داشته باشید.

ظاهر وب اپلیکیشن

  در فرایند طراحی وب اپلیکیشن هنگامی که هنوز مشغول جمع آوری نظرات و ایجاد خلاقیت هستید، مجموعه اقدامات UI وب اپلیکشن نیز کامل تر می شود و در هر قدم پروسه طراحی ظاهر قسمت های مختلف وب اپلیکشن کامل تر می شود. قسمت هایی مانند:   صفحه اول، صفحه فروش، صفحه لاگین، بخش تنظیمات، صفحه بازیابی رمز عبور، فعال سازی حساب کاربری، ایمیل و غیره.

امکانات وب اپلیکیشن

   در این بخش از طراحی و ایده پردازی وب اپلیکیشن در مورد قابلیت های منحصر به فرد و یژه وب اپلیکشن در دست طراحی، تصمیم گیری می کنید. باید در مرحله ایده پردازی قابلیت های وب اپلیکیشن، در نظر داشته باشید که قابلیت یا فیچرهای ویژه تری را به کابران وب اپلیکیشن خود ارائه دهید. به عنوان مثال یکی از قابلیت هایی که در طراحی اپلیکیشن موبایل نسخه وب مخصوص مارکتینگ و بازاریابی بسیار کاربردی است، قابلیت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است که امکان دسترسی کاربران مختلف را به صفحات وب اپلیکیشن می دهد.

   تا اینجای کار طراحی اولیه، شکل و ظاهر و قابلیت های وب اپلیکیشن pwa را در دست داریم. در طرح اولیه توانسته ایم انتظارات و دورنمای خود را راجع به نحوه عملکرد وب اپلیکیشن روی کاغذ پیاده سازی کنیم. در ادامه مطلب در روزهای آینده تصمیم می گیریم که در پشت صحنه وب اپلیکیشن ما چه خواهد گذشت.

 

طراحی وب اپلیکیشن PWA در اردبیل

شاید یکی از دلایلی که بیشتر افراد عبارت طراحی وب اپلیکیشن PWA در اردبیل
را جستجو می کنند ، مربوط به وجود مراکز فروشگاهی متعدد و همین طور تعداد بالای شرکت ها و کسب و کارهای در حال رشد باشد . همین طور قرارگرفتن اردبیل به عنوان  یکی از استان های مهم شمال غرب سبب شده تا درخواست های طراحی سایت در این کلان شهر فراتر از دیگر شهر ها باشد . نکته مهم این است که طراحی وب اپلیکیشن PWA 
 تفاوتی با دیگر شهر ها ندارد.

آژانس دیجیتال لیلیث دیزاین با بیش از 5 سال سابقه در زمینه خدمات دیجیتال مارکتینگ و همین طور کارشناسان متخصص در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، خبری و …. در اردبیل و سایر شهر ها میباشد .

آژانس دیجیتال لیلیث دیزاین

آژانس دیجیتال لیلیث دیزاین، متشکل از تیمی متخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ و با داشتن نمونه کارهای موفق در این حوزه، آماده ارائه خدمات حرفه ای در طراحی تخصصی وب سایت در سطح کشور می باشد. تیم ما، بسته به نیازهای کسب و کار و علایق شما و به پشتوانه تیم متخصص خود از امکانات موجود در زمینه برنامه نویسی، گرافیک، سئوی سایت و طراحی سایت حداکثر بهره برداری را به عمل می آورد تا با طراحی حرفه ای سایت شما، دیگر دغدغه ای از جهت کیفیت، امنیت و بازدید سایت خود نداشته باشید.

مشاوره رایگان طراحی سایت

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خدمات تخصصی طراحی و راه اندازی سایت و همچنین اطلاع از قیمت طراحی سایت با وردپرس  شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا کارشناسان آژانس دیجیتال لیلیث دیزاین در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.